آنتی اسکالانت غشایی RO

انباشته شدن رسوب را از بین ببرید و رسوب را در دستگاه های های غشایی خود پایین آورید

دستگاه های RO جریان آب متمرکز با نمک تشکیل می دهند که می تواند ته نشینی یا رسوب ایجاد کند.

آنتی اسکالانت های غشایی RO  برنامه های پیش تصفیه شده هستند که بدون در نظر گرفتن منبع آب خوراک ، برای حذف ته نشینی و پایین آوردن رسوب در دستگاه های غشایی طراحی شده هستند.

استفاده از آنتی اسکالانت باعث افزایش کارایی در برابر طیف وسیعی از مواد تشکیل دهنده رسوب می شود و مواد معلق را به حالت تعلیق در می آورد.

 

آنتی اسکالانت چیست؟

داروی آنتی اسکالانت پیش درمانی است که به درون منبع تغذیه ای که از طریق غشای RO جریان می یابد ، افزوده  می شود و از پوسته پوسته  شدن غشا پیشگیری می کند. پوسته پوسته شدن غشای RO زمانی اتفاق می افتد که ذرات بر روی غشایی جمع می شوند و باعث می شوند منافذ غشاء به هم متصل گردند.

بعضی از مواد تشکیل دهنده رسوب و عملیات های غشایی معمول شامل کربنات کلسیم ، سولفات کلسیم ، سولفات باریم ، سولفات استرانسیم ، فلوراید کلسیم ، آهن ، مواد کلوئیدی ، سیلیس و سایر آلاینده های آلی می باشند.

برای بهبود اثربخشی دوباره طیف وسیعی از مواد تشکیل دهنده رسوب و همچنین نگه داشتن مواد معلق در حالت تعلیق ، آنتی اسکالانت RO را به برنامه پیش درمانی خود اضافه کنید.


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : آنتی ,اسکالانت ,رسوب ,غشایی ,مواد ,پوسته ,آنتی اسکالانت ,تشکیل دهنده ,دهنده رسوب ,مواد تشکیل ,پوسته پوسته ,مواد تشکیل دهنده
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سايت پيشبيني فوتبال تنور گازی زمزمه های مشرقی تصفیه فاضلاب و آب Theresa Cafe book Alison کفش پیاده روی مناهج سوالات درسی /فیلم/ورزشی/ اخرین خبر ها