آنتی اسکالانت چیست:

استفاده از آنتی اسکالانت به کنترل مقادیر معدنی کلسیم ، منیزیم ، باریم ، استرون ، فلوراید ، آهن و سیلیس کمک می کند.

در صورت استفاده مداوم ، ضریب اطمینان RO موجب بالا رفتن بیش از 80٪ در جلوگیری از انباشته شدن رسوب می شود.

آنتی اسکالانت ها برای آبهایی با شاخص اشباع لانجیل تا +3 ، آهن تا 1.4ppm در رد ، سیلیس تا 175ppm (یا mg / l) ، sdi بسیار مؤثر می باشد. آنتی اسکالانت با ممبران غشا با mpt 150 منعقد سازگار است. این ماده ظرفیت سیستم اسمز مع را نزدیک به طراحی نگه می دارد و هزینه تمیز کردن غشاها را به حداقل می رساند. این کمک می کند تا خطر انباشته شدن را به حداقل برساند و اثرات مخرب بر روی استفاده از اسیدهای خطرناک را حذف کند ، و در نتیجه کارآیی سیستم با بالاترین سرعت تبدیل امکان پذیر باشد.

آنتی اسکالانت  در حضور مواد معدنی مانند نمک سولفات کلسیم ، کربنات کلسیم ، در جلوگیری از انباشته شدن موثر است.

باریم ، استرانسیوم و منیزیم ، کلسیم فلوراید ، آهن و سیلیس. آنتی باکتریال برای اسمز مع در دستیابی و استفاده با سرعت بهبودی بسیار زیاد غشاء غیرقابل نفوذ می باشد. در دوز شیمیایی کم و از این رو مقرون به صرفه است.

آنتی اسکالانت به طور مستقیم به مخزن آب آشامیدنی سیستم RO یا خط آب آشامیدنی (قبل از درمان) با دوز توصیه شده 1-3 میلی گرم در لیتر و حداکثر دوز در 8mg / L دوز داده می شود ، با توجه به کیفیت آب ورودی و پارامترهای آن دوز تنظیم می گردد.

pH و محتوای سیلیس. حداکثر رقیق بودن باید 10٪ با آب RO یا DI برای دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد باشد. برای دمای بالاتر نسبت رقیق کردن می تواند بیشتر شود.

 

ویژگی ها و مزایای اصلی آنتی اسکالانت

از انباشته شدن رسوب جلوگیری می کند و به طور موثر خوردگی را کنترل می کند

از غشاء به طور مؤثر محافظت می کند

عملکرد سیستم و طول عمر آن را بهبود می بخشد

مقرون به صرفه

استفاده آسان

 

ماده آنتی اسکالانت ضد رسوب غشایی فوق العاده در آستانه سیستم RO است که قادر به تثبیت طیف گسترده ای از محلول های نمکی اشباع نشده و در نتیجه مانع از انباشته شدن در سطح غشایی می شود.

این عمل سبب کم شدن خطر پوسته پوسته شدن و استفاده از اسیدهای خطرناک می شود و در نتیجه کارایی دستگاه با بالاترین سرعت تبدیل ممکن انجام می شود.

این یک ماده ضد رسوب بسیار مؤثر برای آبهایی با LSI تا +2.6 ، آهن تا 1.2ppm در رد ، Silica تا 166ppm (یا mg / l) ، SDI بالا است. همچنین با سری ALSTAFLOC منعقد کننده و فلوکولنت ها (پلی الکترولیت) سازگار است.

 

اقدامات احتیاطی

در زمان کاربرد از مواد شیمیایی باید از محصولات مناسب ایمنی انسانی مانند عینک های اسفنجی ، کت آزمایشگاهی ، دستگاه تنفس بخار ، دستکش و چکمه استفاده نمایید. لکه های پوستی باید بلافاصله با آب شسته شوند. در صورت پاشیدن به چشم ، آن را با آب شیرین شستشو داده و توجه پزشکی را به دست آورید.


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : آنتی ,اسکالانت ,استفاده ,سیستم ,انباشته ,کلسیم ,آنتی اسکالانت ,بالاترین سرعت ,سرعت تبدیل ,برای دمای ,اسیدهای خطرناک
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آب شیرین کن صنعتی سخاوتمندان * نسیمِ منزلِ لیلی * زندگی ایرانی و سوت ممتد مغز و حواشی دیگر.. مهتاب وکتور Tina مهاجر مزبان حبیبی 後來你不在